40 autorskich tematów wypracowań – nowa matura podstawowa

Materiał cyfrowy

Jaki będzie temat wypracowania na maturze 2023 z polskiego? Tego niestety nie wiem – jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie, niestety muszę Cię rozczarować.

Nie wiem też, z jakiej lektury należy się przygotować w tym roku.

Wiem natomiast jedno – żeby odnieść sukces i napisać wypracowanie na 100% punktów, trzeba przede wszystkim ćwiczyć pisanie.

Po co powstał ebook “40 autorskich tematów wypracowań – nowa matura podstawowa”?

Na maturze w nowej formule będziesz mieć do czynienia z nowym formatem wypracowania z języka polskiego – Twoim zadaniem będzie ustosunkować się do stwierdzenia zawartego w poleceniu oraz odnieść się do lektury obowiązkowej, utworu literackiego i wybranych kontekstów.

Aktualnie w internecie nie ma zbyt wielu tematów wypracowań, dlatego postanowiłam przygotować własną bazę. W moim ebooku znajdziesz 40 tematów zgodnych ze standardami CKE.

Dla kogo jest ten produkt?

Produkt jest stworzony zarówno dla osób pragnących samodzielnie przygotować się do matury z języka polskiego, jak i dla nauczycieli poszukujących ciekawych tematów wypracowań do wykorzystania na swoich lekcjach.
Po zakupie otrzymasz dostęp do pliku PDF.

Kategorie ogólne Szkoła ponadpodstawowa
Klasa/wiek Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Język polski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja

babaodpolskiego

Polonistka w jednym z warszawskich liceów, nauczycielka, redaktorka, oligofrenopedagożka, podcasterka. Udzielam korepetycji z literaturo- i językoznawstwa, prowadzę warsztaty pisarskie, wspomagam proces uczenia się uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i ze spektrum autyzmu; pomagam zdobyć odpowiednie umiejętności i przygotowuję do egzaminów. Moim konikiem jest dydaktyka pisania wypracowań. Wiem, że moje starania mają sens, gdy uda mi się pokazać niedowiarkom, że potrafią myśleć logicznie także o języku.
Specjalizuję się w pracy z osobami w spektrum autyzmu; wspomagam w nauczaniu domowym; pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia nastroju. Przygotowuję do konkursów literackich, kuratoryjnych, olimpiad. Mogę pochwalić się dużym gronem finalistów. Informacje o moim wykształceniu, projektach społecznych, artykułach i doświadczeniu zawodowym można przeczytać na stronie www.babaodpolskiego.pl

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *