Bezpieczne wakacje ze znaną ekipą !- materiały na gazetkę szkolną, prezentacja,książeczka do kolorowania. Narzędzia dla wychowawcy, pedagoga szkolnego, psychologa.

Materiał cyfrowy

Przekaz dla dzieci i młodzieży od Messiego, Ronaldo,Einsteina, Angeliny Joli na rozsądne spędzenie letniego odpoczynku? Tak! Taki przekaz z pewnością będzie bardzo sugestywny! ,,Bezpieczne wakacje ze znaną ekipą” to pakiet, który zawiera:

 • grafiki na gazetkę szkolną
 • prezentację, dzięki której poprowadzisz lekcję na temat bezpieczeństwa w wakacje

Giełda idolów nastolatek i nastolatków składa się w tym zestawie z nazwisk: Messi, Ronaldo, ekipa Friza, M. Curie- Skłodowska, A. Einstein, Rihanna. Angelina Joli, Bill Gates,Iga Świątek, Cleo. To wszystko na przykuwających uwagę grafikach w komiksowym stylu. Przestrogi przed skakaniem na główkę       w nieznaną wodę, zażywaniem nieznanych substancji lub innymi ryzykownymi zachowaniami latem staje się bardzo czytelna, jeśli udzielają jej osoby znane!

Ponadto w zestawie znajdują się wdzięczne grafiki również dla najmłodszych na temat bezpieczeństwa w wakacje. To materiały, z których stworzysz gazetkę lub książeczkę do malowania dla dziecka!

Cały pakiet to wymarzone narzędzie dla wychowawców, pedagogów szkolnych, psychologów!

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek 3-4 lata, 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Inne
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne .pdf
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja

Eduinspiracje Anny

Jestem doświadczonym i kreatywnym edukatorem. Chętnie podzielę się z Tobą swym doświadczeniem. Znajdziesz tutaj wiele inspiracji w zakresie dokumentacji nauczyciela, pomocy na zajęcia z pedagogiem szkolnym, specjalnym, nauczycielem współorganizującym kształcenie specjalne, psychologiem.

Recenzje

 • Bezpieczne wakacje

  Fajny pomysł . Gazetka super!

  Dla 6 z 12 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *