E8 grammar vocabulary ebook

Materiał cyfrowy

W tym materiale znajdziesz 14 rozdziałów do egzaminu 8 klasisty, które są w formie ebooka (121 stron materiałów) oraz 195 stron – easy print – fiszek dla uczniów (to jest jakieś 2000 przykładów na słówka, tłumaczenie i gramatykę.)

Jak robię ja? Wycięte karteczki daję uczniom, którzy zrobili już wszystkie ćwiczenia na lekcji (fast finishers) albo od tych fiszek zaczynam lekcje. Zdarza się, że uczniowie zanim wejdą do klasy muszą taki „bilecik” poprawnie wykonać, odpowiedzieć, przetłumaczyć i dopiero mogą wejść. Możecie też korzystać z tych materiałów jak z szybkiej kartkóweczki czy odpowiedzi ustnej – uczniowie losują karteczki i z tych wylosowanych piszą kartkówkę:)

Karty w każdym unicie są ponumerowane nie od 1 do 10 ale od literkami, A,B,C,D…

Pamiętajcie, że niektóre odpowiedzi można zrobić inaczej, dlatego też nie ma w tym zestawie odpowiedzi. Ja w pracy z uczniami często podaje i akceptuje różne odpowiedzi na jedno pytanie – byle by było poprawnie gramatycznie i aby zapis, jeśli jest, też aby był poprawny:)

Po zapłaceniu otrzymasz na maila link z pdf – kliknij w obrazek lub skopiuj link do dysku.

Kod do materiałów jest podany w pliku pdf.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 8
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

tie24.pl

Cześć, mam na imię Agata i jestem nauczycielką oraz lektorem języka angielskiego.
Języka angielskiego uczę od ponad 10 lat. Pracuję z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. Mam również okazję prowadzić szkolenia i zajęcia z kreatywnych i praktycznych form prowadzenia zajęć językowych. Każda grupa jest inna, ale każdej grupie oddaję kawałek siebie w pracy.

Kiedyś usłyszałam słowa Napoleona Hilla: „If you can’t do great things, do small things in a great way.” Angielskie słówka nie muszą być nudne, gramatyka straszna a mówienie to nie bariera, której nie da się pokonać.
W przyjemnej atmosferze wszyscy uczą się lepiej, mają motywację oraz chętnie przychodzą na zajęcia.
Na tym blogu chciałabym podzielić się z Tobą moimi pomysłami na zajęcia. Mam nadzieję, że Ci się przydadzą, znajdziesz to czego szukasz albo się zainspirujesz.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *