Gra – połącz w pary gatunek i utwór literacki

Materiał cyfrowy

Gra interaktywna sprawdzająca wiedzę na temat utworów i gatunków literackich. Każdy tytuł lektury obowiązkowej jest przypisany do odpowiadającego mu gatunku. Wordwall umożliwia zagranie w następujące gry:
– Połącz w pary
– Anagram
– Koło fortuny
– Labirynt
– Wykreślanka
– Znajdź parę
– Test
– Teleturniej
– Memory

Gra jest przeznaczona zarówno dla osób przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty (6, 7 i 8 klasa), jak i dla maturzystów. Pozwala sprawdzić swoją wiedzę bez konieczności siedzenia nad książkami.

Aby zmienić formułę gry, należy kliknąć opcję „Zmień szablon” znajdującą się na prawo od okna z grą.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Język polski
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja

babaodpolskiego

Polonistka w jednym z warszawskich liceów, nauczycielka, redaktorka, oligofrenopedagożka, podcasterka. Udzielam korepetycji z literaturo- i językoznawstwa, prowadzę warsztaty pisarskie, wspomagam proces uczenia się uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i ze spektrum autyzmu; pomagam zdobyć odpowiednie umiejętności i przygotowuję do egzaminów. Moim konikiem jest dydaktyka pisania wypracowań. Wiem, że moje starania mają sens, gdy uda mi się pokazać niedowiarkom, że potrafią myśleć logicznie także o języku.
Specjalizuję się w pracy z osobami w spektrum autyzmu; wspomagam w nauczaniu domowym; pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia nastroju. Przygotowuję do konkursów literackich, kuratoryjnych, olimpiad. Mogę pochwalić się dużym gronem finalistów. Informacje o moim wykształceniu, projektach społecznych, artykułach i doświadczeniu zawodowym można przeczytać na stronie www.babaodpolskiego.pl

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *