Historia: Rozliczenie z historii

Historia: Rozliczenie z historii – doskonałe podsumowanie wiedzy o bohaterach historycznych, przyda się zarówno po zakończeniu różnych działów jak i na podsumowanie klasy 8.
Sprawdza, czy uczeń potrafi osadzić konkretnego bohatera w określonej epoce, jego stanowisko, z kim współpracował, jakie były jego cechy charakterystyczne, które pomogły mu zapisać się w historii oraz dlaczego ten bohater był ważny dla historii.
Uczeń pamięta też o poszanowaniu praw autorskich – jeśli sam rysuje wizerunek bohatera to on jest autorem „zdjęcia”, jeśli pobiera wizerunek z Internetu jest miejsce na wpisanie źródeł.

#Inspir@cje2021 Stara cena 7.99PLN
Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Historia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .png
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja

Olivia Dycewicz

Olivia Dycewicz
Nauczycielka biologii w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu. Pracuje w programie International Baccalaureate Middle Years Programme. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Pasjonatka różnorodnych metod nauczania biologii, autorka zgamifikowanych cykli lekcji: Tropy Zbrodni oraz Międzygalaktyczne Potyczki Medyczne. Tworzy i publikuje własne pomoce dydaktyczne, modele, gry, scenariusze teatralne i projekty, mające ułatwić naukę biologii. Uczestniczka i prelegentka wielu konferencji naukowych dotyczących dydaktyki i nauczania.
Zapraszam na: https://www.facebook.com/Olivia.Dycewicz

Musisz się zalogować i musiałes pobrać ten plik, aby wysłać recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *