Mini zestaw do tematu „Mapa i skala” – 2 x sketchnotka bez mapy + 2 x karta pracy bez mapy (pptx) + gratisowo niekomercyjne – sketchnotka, karta pracy (pdf) i link do prezentacji multimedialnej niekomercyjnej wykonanej w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Geografia 5, dział I „Mapa Polski”. Spakowane w ZIP-ie

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu mini zestawu “Mapa i skala”, a w nim wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych – sketchnotka (notatka graficzna), karta pracy – wykonane w power point do edycji, bo bez map i diagramów – w darmowych stronach ich nie ma, a poza tym każdy z nas mieszka w innym zakątku Polski oraz w osobnym  pliku gratisowo niekomercyjne – sketchnotka, karta pracy do pobrania w pdf oraz link do prezentacji multimedialnej w genial.ly, która służy do celów niekomercyjnych. Jeśli chcecie Państwo z korzystać z prezentacji, należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacja będzie już na Państwa koncie i można ją używać do celów niekomercyjnych. W prezentacji umieszczone są też czasami linki do filmów edukacyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy – samodzielna albo z pixabay.com.

Promocja (-30%) 20.80PLN
Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 5
Przedmiot Geografia
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *