Mini zestaw do tematu „Podział polityczny Europy” – sketchnotka i karta pracy w pdf + sketchnotka i karta pracy do edycji w power point bez grafiki + gratisowo wzór niekomercyjnej sketchnotka i karta pracy oraz link do prezentacji multimedialnej również niekomercyjnej wykonanej w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Geografia klasa 6, dział III „Środowisko przyrodnicze i ludność Europy”

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu mini zestawu „Podział polityczny Europy” , a w nim wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych – sketchnotka i karta pracy w pdf oraz sketchnotka i karta pracy bez grafiki w pptx do edycji plus gratisowy (darmowy) link do prezentacji multimedialnej, która służy do celów niekomercyjnych. Pomoce dydaktyczne komercyjne (sketchnotka i karta pracy) wykonane zostały w pdf i power point. Niektóre pomoce są bez grafiki – czasami o taką trudno w darmowych stronach – zatem można sobie je wstawić. Dodaję do tego niekomercyjne sketchnotki jako wzory. Prezentacja służy do celów niekomercyjnych i wykonana jest w genial.ly. Jeśli chcecie Państwo z niej korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacja będzie już na Państwa koncie i można ją używać do celów niekomercyjnych. W prezentacji umieszczone są też czasami linki do filmów edukacyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy (jak takowa jest) – samodzielna lub pochodzi z pixabay.com i freepik.com.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6
Przedmiot Geografia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Recenzje

 • Prezentacja Pani Izy

  Wspaniale materiały do lekcii

  Dla 7 z 16 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *