Mini zestaw do tematu „Źródła wiedzy o ewolucji” – 2 x sketchnotki + 2 x karty pracy w pdf oraz linki do dwóch niekomercyjnych prezentacji multimedialnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Biologia klasa 8, dział II „Ewolucja życia”

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu mini zestawu „Źródła wiedzy o ewolucji”, a w nim wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych – dwie sketchnotki i dwie karty pracy oraz gratisowy (darmowy) link do prezentacji multimedialnej, która służy do celów niekomercyjnych. Prezentacje służą do celów niekomercyjnych i wykonane są  w genial.ly. Jeśli chcecie Państwo z nich korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacje będą już na Państwa koncie i można ich używać do celów niekomercyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy jest wykonana samodzielnie lub pochodzi z pixabay.com.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 8
Przedmiot Biologia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Recenzje

 • Mechanizmy ewolucji

  Fajnie przygotowany materiał – grafonotki zawierają wszystko w pigułce.

  Dla 12 z 25 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *