Pakiet edukacyjno-terapeutyczny. Sytuacje społeczne. Z pieskiem Spajkim wiem co zrobię”! rewalidacja, TUS, zajęcia z pedagogiem i psychologiem.

Materiał cyfrowy

Pakiet edukacyjno-terapeutyczny. Sytuacje społeczne. Z pieskiem Spajkim wiem co zrobię”! rewalidacja, TUS, zajęcia z pedagogiem i psychologiem.

Pakiet  składa się:

  • z barwnej, atrakcyjnej dla dzieci prezentacji PDF, którą możesz również wydrukować lub wyświetlić na komputerze, tablecie, tablicy interaktywnej. Prezentacja ma formę komiksu, który dzieci uwielbiają.Wraz z pieskiem  dzieci uczą się, jak zachować się w trudnych sytuacjach społecznych.W prezentacji ujęto następujące sytuacje: niechciany prezent, jak zareagować na publiczną krytykę koleżanki, agresja na korytarzu szkolnym, brak umiejętności asertywnej odmowy. nieznajomy prosi o pomoc. Wszystko to ze Spajkim, którego dzieci z pewnością pokochają! Z tą postacią Twoje zajęcia nigdy więcej nie będą nudne!
  • z kart pracy z psem Spajkim– znajdziesz tu karty rozwijające umiejętności społeczne ( startery komunikacyjne oczywiście ze Spajkim, 2 proste gry z sympatycznym pieskiem: ,,Kropki Spajkiego”- ćw. umiejętności współpracy z drugą osobą w oparciu o kostkę do gry, ,,Znajdź ze Spajkim kogoś kto..” oraz mnóstwo kodowania z uroczym pieskiem, labirynt i inne…
  • z dyplomów z psem Spajkim dla dziewczynki i dla chłopca
  • PAKIET ZIP- najedź prawym kursorem i naciśnij wypakuj pliki.
Kategorie ogólne Edukacja specjalna
Klasa/wiek 2-3 lata, 3-4 lata, 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3
Przedmiot Rozwój społeczno-emocjonalny
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja

EduPomoce

Jestem doświadczonym i kreatywnym edukatorem. Chętnie podzielę się z Tobą swym doświadczeniem. Znajdziesz tutaj wiele inspiracji w zakresie dokumentacji nauczyciela, pomocy na zajęcia z pedagogiem szkolnym, specjalnym, nauczycielem współorganizującym kształcenie specjalne, psychologiem.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *