Planer wakacyjny do egzaminu ósmoklasisty 2022

Materiał cyfrowy

Planer organizujący przygotowania do egzaminu ósmoklasisty 2022 na okres wakacji 2021. Na każdy tydzień przygotowane jest jedno zadanie (przygotowanie notatek, zapoznanie się ze schematami wypracowań), dzięki któremu każda osoba przygotowująca się do egzaminu ósmoklasisty może na spokojnie – we własnym tempie – efektywnie wykorzystać wolny czas. Wykonanie zadań zajmuje nie więcej niż 2 godziny tygodniowo – a zatem nauka nie zabierze więcej niż 1,18% wakacji!

Planer jest do pobrania w wersji PDF. Możesz go zapisać, wydrukować i powiesić na ścianie, a następnie odhaczać kolejne wykonane zadania!

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 8
Przedmiot Język polski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .png
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja

babaodpolskiego

Polonistka w jednym z warszawskich liceów, nauczycielka, redaktorka, oligofrenopedagożka, podcasterka. Udzielam korepetycji z literaturo- i językoznawstwa, prowadzę warsztaty pisarskie, wspomagam proces uczenia się uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i ze spektrum autyzmu; pomagam zdobyć odpowiednie umiejętności i przygotowuję do egzaminów. Moim konikiem jest dydaktyka pisania wypracowań. Wiem, że moje starania mają sens, gdy uda mi się pokazać niedowiarkom, że potrafią myśleć logicznie także o języku.
Specjalizuję się w pracy z osobami w spektrum autyzmu; wspomagam w nauczaniu domowym; pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia nastroju. Przygotowuję do konkursów literackich, kuratoryjnych, olimpiad. Mogę pochwalić się dużym gronem finalistów. Informacje o moim wykształceniu, projektach społecznych, artykułach i doświadczeniu zawodowym można przeczytać na stronie www.babaodpolskiego.pl

Musisz się zalogować i musiałes pobrać ten plik, aby wysłać recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.