Porównanie fotosyntezy i oddychania

Materiał cyfrowy

Materiał pozwalający na porównanie i usystematyzowanie wiedzy o fotosyntezie i oddychaniu, 3 wersje do wyboru notatki (reakcja słowna, wzory chemiczne lub pola do samodzielnego uzupełnienia), dodatkowo zestawienie dwóch procesów wskazujące na samowystarczalność roślin, ponieważ produkty jednego procesu roślina może wykorzystywać jako substraty drugiego procesu.
Zachęcam dodatkowo do obejrzenia 2 moich filmów:

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 5
Przedmiot Biologia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , ,
Instrukcja

Olivia Dycewicz

Olivia Dycewicz
Nauczycielka biologii w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu. Pracuje w programie International Baccalaureate Middle Years Programme. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Doradca metodyczny we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Pasjonatka różnorodnych metod nauczania biologii, autorka zgamifikowanych cykli lekcji: Tropy Zbrodni oraz Międzygalaktyczne Potyczki Medyczne. Tworzy i publikuje własne pomoce dydaktyczne, modele, gry, scenariusze teatralne i projekty, mające ułatwić naukę biologii. Uczestniczka i prelegentka wielu konferencji naukowych dotyczących dydaktyki i nauczania.
Zapraszam na: https://www.facebook.com/Olivia.Dycewicz

Recenzje

 • Porównanie fotosyntezy i oddychania

  Na pewno warto także na lekcji pokazać filmiki wymienione w opisie przez Panią Olivię. Sama notatka, jak zawsze, porządnie wykonana – i wyglądowo i informacyjnie 🙂

  Dla 3 z 6 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *