Prezentacja „Środowisko przyrodnicze Arktyki i Antarktyki” w genially do edycji – geografia 8

Prezentacja „Środowisko przyrodnicze Arktyki i Antarktyki” do geografii – klasa 8 – zawiera 45 slajdów z informacjami i grafiką – należy uzupełnić ją o mapy i klimatogramy z podręcznika – w darmowych aplikacjach takich się nie znajdzie. Obrazy są w większości ruchome – gify. Grafika w całości pochodzi z Pixabay.com, freepic.com oraz z dostępnych na genial.ly gifów. Należy pobrać przez reuse this genially – koniecznie:)
Zapraszam do pobierania:)

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 8
Przedmiot Geografia
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witam
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii. Od 1 września 1997 roku pracuję w SP w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji oraz prowadziłam do niedawna podstronę na stronie internetowej mojej szkoły - w tej chwili powstaje nowa. Uwielbiam konstruować prezentacje i escape roomy w genial.ly oraz w programie power point, przygotowuje również sketchnotki oraz karty pracy w programie power point i chętnie dzielę się moją pracą na stronie szkoły.

Musisz się zalogować i musiałes pobrać ten plik, aby wysłać recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.