PRZYGOTOWANIE DO MÓWIENIA certyfikat B1 

Materiał cyfrowy

PRZYGOTOWANIE DO MÓWIENIA certyfikat B1

Dzisiaj przychodzimy do Was z DARMOWYM materiałem dla obcokrajowców, którzy przygotowują się do egzaminu B1. Wiemy, że mówienie jest jedną z najtrudniejszych (albo nawet najtrudniejszą!) częścią egzaminu, więc już spieszymy z pomocą.
Zestaw, który Wam dzisiaj prezentujemy, jest oczywiście dostępny w formacie PDF, ale zrobiłyśmy do niego również prezentację w Genial.ly, więc nie musicie nic nawet drukować!
Zestaw zawiera dziesięć zdjęć z krótkim opisem do uzupełnienia. W ten sposób kandydat/ka do egzaminu najpierw oswaja się z formą opisu i uzupełnia go pojedynczymi słowami. A kiedy już opanuje to do perfekcji, zapraszamy do skorzystania z naszego zestawu, w którym znajdziecie 30 fotografii do samodzielnego opisania (https://zlotynauczyciel.pl/downloads/opis-zdjecia-na-lekcje-jezyka-obcego-material-uniwersalny-30-zdjec-egzamin-certyfikatowy-b1/). Doskonale sprawdzi się do ćwiczenia zadania pierwszego podczas części ustnej.
W naszym zestawie jest również ćwiczenie interaktywne; warto je wykonać przed odpaleniem prezentacji. Ćwiczymy w nim przydatne zwroty “lokalizacyjne”, np. Na pierwszym planie itd.

Kategorie ogólne Szkoła ponadpodstawowa
Klasa/wiek Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Język polski dla obcokrajowców
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

TEASHARE

Cześć! Tu Ania i Kasia. Uczymy języka angielskiego i języka polskiego jako obcego. Tworzymy materiały edukacyjne, żeby urozmaicić lekcje oraz oszczędzić trochę czasu i papieru (jesteśmy fankami laminarki). Na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Recenzje

 • Wartościowe materiały

  Gorąco polecam ten produkt! Zawiera ciekawe teksty, które zainteresują uczniów.

  Dla 6 z 12 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *