Sprawozdanie z planu rozwoju nauczyciela mianowanego ubiegającego się o awans na nauczyciela dyplomowanego, który pracował z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych- wymagania stary awans

Materiał cyfrowy

Zweryfikowane sprawozdanie z planu rozwoju nauczyciela mianowanego ubiegającego się o awans na nauczyciela dyplomowanego, który pracował z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Materiał przydatny dla nauczycieli współorganizujących kształcenie specjalne, pedagogów szkolnych i pedagogów specjalnych. Sprawozdanie poprawne pod względem merytorycznym, zweryfikowane przez kuratorium oświaty. Sprawozdanie było dołączone do dokumentacji – liczne działania na rzecz uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych zostały docenione, zaś rozmowa została oceniona na 10/10 pkt. Sprawozdanie napisane zgodnie ze starym awansem, zgodnie z rozp. z 2018 r, wraz ze zmianami z 2020 r.

Kategorie ogólne Dokumentacja nauczyciela
Klasa/wiek Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Inne
Dokumenty .doc
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja

EduPomoce

Jestem doświadczonym i kreatywnym edukatorem. Chętnie podzielę się z Tobą swym doświadczeniem. Znajdziesz tutaj wiele inspiracji w zakresie dokumentacji nauczyciela, pomocy na zajęcia z pedagogiem szkolnym, specjalnym, nauczycielem współorganizującym kształcenie specjalne, psychologiem.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *