Totalnie wszystko o maturze ustnej, jak zdać maturę ustną, porady również dla najsłabszych od doświadczonego egzaminatora

Materiał cyfrowy

Są dwa typy maturzystów. Jedni uczą się dniami i nocami, by uzyskać, jak najwyższe wyniki, inni marzą o 30%. Dla ambitnych materiałów nie brakuje, ale ze świecą szukać wskazówek, jak przygotować tych najsłabszych. W tej publikacji znajdziecie totalnie wszystko o maturze ustnej wraz ze wskazówkami, jak ją zdać, jeśli uczeń jest naprawdę słaby!!

W niniejszej publikacji omówiłam po kolei wszystkie zadania na maturze ustnej. Przedstawiłam wymagania egzaminatorów i pokazałam, jak je wykonać mając nawet bardzo ograniczony zasób środków leksykalnych i gramatycznych.

Kategorie ogólne Szkoła ponadpodstawowa
Klasa/wiek Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

TheRedBus

Jestem nauczycielem z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Pracuję w liceum ogólnokształcącym, ale szkoła podstawowa też nie jest mi obca. Jestem egzaminatorem OKE zarówno maturalnym, jak i na egzaminie ósmoklasisty. Lata doświadczenia w nauczaniu oraz sprawdzaniu prac egzaminacyjnych sprawiają, że wiem jakie zagadnienia są naprawdę ważne w dłuższej perspektywie. Mam dwóch synów i głównie z myślą o nich tworzę moje materiały.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *