Układ oddechowy – okienkowa notatka

Materiał cyfrowy

Materiały dla uczniów do nauki o układzie oddechowym. Aż 4 wersje: całość do uzupełnienia przez ucznia, uzupełnione nazwy, uzupełnione nazwy i funkcje oraz uzupełnione nazwy i najważniejsze wg mnie informacje).
Zachęcam, doskonały materiał nie tylko na lekcję, ale też później do nauki dla ucznia, sam będzie mógł sprawdzić, czy już się nauczył, np. przed kartkówką. Materiał może też posłużyć jako kartkówka.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 7
Przedmiot Biologia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja

Olivia Dycewicz

Olivia Dycewicz
Nauczycielka biologii w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu. Pracuje w programie International Baccalaureate Middle Years Programme. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Doradca metodyczny we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Pasjonatka różnorodnych metod nauczania biologii, autorka zgamifikowanych cykli lekcji: Tropy Zbrodni oraz Międzygalaktyczne Potyczki Medyczne. Tworzy i publikuje własne pomoce dydaktyczne, modele, gry, scenariusze teatralne i projekty, mające ułatwić naukę biologii. Uczestniczka i prelegentka wielu konferencji naukowych dotyczących dydaktyki i nauczania.
Zapraszam na: https://www.facebook.com/Olivia.Dycewicz

Recenzje

 • Okienkowa notatka - układ oddechowy

  Przejrzysta notatka zawierająca same ważne informacje. Duży plus za różne wersje materiału 🙂

  Dla 11 z 21 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Komentarzy

  1. Olivia Dycewicz says:

   Bardzo mi miło, cieszę się, że idzie w świat i pomaga innym! Dziękuję, że poświęciła Pani chwilę na ten komentarz, to wiele dla mnie znaczy ???

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *