Zbiór zadań z matematyki (dla ucznia): Egzamin ósmoklasisty 2022

Zbiór zadań z matematyki przeznaczony do edukacji domowej oraz do samodzielnej nauki w domu. Zawiera pełne rozwiązania wszystkich zadań otwarty i zamkniętych. Przed zakupem upewnij się, czy Twój ósmoklasista nie przerabia tych zadań w szkole. Jeśli tak, warto kupić inny 🙂

Zbiór zadań dla nauczycieli znajduje się tutaj: https://zlotynauczyciel.pl/downloads/egzamin-osmoklasisty-2022-matematyka-psychologia/

Zbiór zadań zawiera:
– 10 kart pracy złożonych z części zadaniowej (6 zadań zamkniętych i 2 otwarte) oraz części psychologicznej (wskazówki mogące pomóc w pisaniu egzaminu ósmoklasisty)
– zbiorczą kartę odpowiedzi (do mierzenia postępów ósmoklasisty)
– listę stron i aplikacji pomocnych w nauce do egzaminu (w formie linków oraz kodów QR)
– odpowiedzi do kart pracy
– pełne rozwiązania wszystkich zadań otwartych i zamkniętych
– notatki wizualne z poruszanych treści psychologicznych (w osobnym pliku)

Zbiór zadań, stworzony przez nauczycielki matematyki, dzięki któremu Twoje dziecko, w krótkim czasie, przygotuje się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki kompleksowo. To połączenie, jakiego jeszcze nie było- matematyka z psychologią, bo dobrze wiemy, że podczas nauki i na egzaminie potrzebne jest coś więcej niż wiedza matematyczna.

W razie pytań, prosimy o kontakt 🙂

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 8
Przedmiot Matematyka
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .png
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja

przestrzenpozytywnejedukacji

Cześć! Nazywam się Ola Jakubczak, jestem matematyczką, absolwentką psychologii pozytywnej i twórczynią Przestrzeni Pozytywnej Edukacji. Razem z Dorotą Walter (również matematyczką) sprawiamy, że nauka matematyki jest łatwiejsza, a także dbamy o wyposażenie ucznia w kompetencje przyszłości, umiejętności przydatne w dalszej edukacji, pracy i życiu codziennym.

Naszą misją jest odczarowanie matematyki i edukacji. Tworzymy przestrzeń pozwalającą uczniom poczuć się pewnie i rozwinąć skrzydła. Dbamy o to, aby lekcje były ciekawe, angażujące, tworzymy własne materiały edukacyjne, gry oraz zabawy matematyczne. Nieustannie się rozwijamy, szukamy nowych form i metod nauczania, żeby każda lekcja była niezwykłą, pełną pozytywnych emocji, przygodą. Ucząc matematyki, uczymy kompetencji potrzebnych uczniom w kolejnych etapach nauki, pracy i życiu. Poza treściami matematycznymi i przygotowaniem do egzaminu, uczymy planowania nauki, tworzenia notatek, metod efektywnego uczenia się, sposobów na motywację, radzenie sobie ze stresem egzaminacyjnym i wielu innych potrzebnych umiejętności.

Wspieramy również rodziców i nauczycieli, ich rozwój, dbanie o siebie, swoje granice aby mogli czuć się spełnieni i szczęśliwi oraz mieli siłę, wiedzę i umiejętności potrzebne do wsparcia ucznia w procesie edukacji. Szerzymy edukację pozytywną, czyli opartą na zasobach, w atmosferze empatii, szacunku i akceptacji, bo wiemy, że to najlepsza droga, a zmieniając swoje “podwórko”, przyczyniamy się do czegoś większego i tym samym mamy wpływ na obraz edukacji w Polsce.

To od nas zależy jak będzie wyglądało jutro 🙂

Musisz się zalogować i musiałes pobrać ten plik, aby wysłać recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.