Zestaw 13 sketchnotek i kart pracy (razem)w pdf. Do tego dołączam 6 gratisowych linków do niekomercyjnych prezentacji w genial.ly. Geografia 8. Dział II „Afryka”.

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu sketchnotek i kart pracy z geografii do klasy 8 – dział II „Afryka”. Pomoce dydaktyczne wykonane zostały w power point, ale pobieracie Państwo w pdf. 

Do tego materiału dołączam również gratisowe (darmowe) linki do prezentacji multimedialnych w genial.ly, które służą również do celów niekomercyjnych. Jeśli chcecie Państwo z nich korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacje będą już na Państwa koncie. W prezentacjach umieszczane są też czasami linki do filmów edukacyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy (jak takowa jest) jest wykonana samodzielnie lub pochodzi z pixabay.com.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 8
Przedmiot Geografia
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *