Zestaw 18 sketchnotek i kart pracy (razem) bez grafiki do edycji (pptx). Do tego dołączam 7 gratisowych linków do niekomercyjnych prezentacji w genial.ly i darmowe niekomercyjne sketchnotki i karty pracy w pdf (do użycia w CELACH NIEKOMERCYJNYCH). Geografia 8. Dział III „Ameryki”.

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu sketchnotek i kart pracy z geografii do klasy 8 – dział III „Ameryki”. Pomoce dydaktyczne wykonane zostały w power point i w takim formacie tutaj Państwo pobieracie, abyście mogli je edytować. Niestety w darmowych stronach nie znajdzie się czasami odpowiedniej grafiki – niektóre są, ale niestety nie wszystkie. Zatem sketchnotki i karty pracy w power point są czasami bez grafiki – za tą Państwo dokonujecie opłaty – należy samodzielnie je uzupełnić w grafikę np. z podręcznika lub sieci i według Państwa gustu coś dopisać lub wyciąć.

Drugi plik w pdf zawiera sketchnotki i karty niekomercyjne i jest  tylko do użytku niekomercyjnego – to dostajecie Państwo w gratisie. Do tego materiału dołączam również gratisowe (darmowe) linki do prezentacji multimedialnych w genial.ly, które służą również do celów niekomercyjnych. Jeśli chcecie Państwo z nich korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacje będą już na Państwa koncie. W prezentacjach umieszczane są też czasami linki do filmów edukacyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy (jak takowa jest) jest wykonana samodzielnie lub pochodzi z pixabay.com.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 8
Przedmiot Geografia
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Pozdrawiam cieplutko:)

Recenzje

 • Super prezentacje

  Świetne prezentacje jak zwykle. Uczniowie są zachwyceni.

  Dla 4 z 8 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Komentarzy

  1. Aleksandra says:

   Świetne prezentacje jak zwykle. Mam nadzieję, że uczniowie znowu będą zachwyceni.

   1. PrzyrodniczeEcho says:

    Dziękuję bardzo:)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *