Zestaw 20 sketchnotek i kart pracy + 4 gratisowe linki do prezentacji multimedialnych niekomercyjnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych z biologii do klasy 5 – dział IV „Tkanki i organy roślinne” wykonanych w power point – tutaj w pliku pdf.

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu sketchnotek i kart pracy z biologii do klasy 5 – dział IV „Tkanki i organy roślinne”. Pomoce dydaktyczne wykonane zostały w power point, ale pobieracie Państwo w pdf. Do tego materiału dołączam gratisowe (darmowe) linki do prezentacji multimedialnych, które służą do celów niekomercyjnych. Jeśli chcecie Państwo z nich korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacje będą już na Państwa koncie i można je używać do celów niekomercyjnych. W prezentacjach umieszczane są też czasami linki do filmów edukacyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy – pixabay.com, freepik.com

<a href=’https://pl.freepik.com/wektory/tlo’>Tło plik wektorowy utworzone przez brgfx – pl.freepik.com</a>

<a href=’https://pl.freepik.com/wektory/drzewo’>Drzewo plik wektorowy utworzone przez macrovector – pl.freepik.com</a>

Promocja (-30%) 81.50PLN
Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 5
Przedmiot Biologia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *