Zestaw 24 sketchnotek i kart pracy (razem) bez grafiki do edycji (pptx). Do tego dołączam 8 gratisowych linków do niekomercyjnych prezentacji w genial.ly i darmowe niekomercyjne sketchnotki i karty pracy w pdf (do użycia w CELACH NIEKOMERCYJNYCH). Geografia 6. Dział III „Środowisko przyrodnicze i ludność Europy”.

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu sketchnotek i kart pracy z geografii do klasy 6 – dział III „Środowisko przyrodnicze i ludność Europy”. Pomoce dydaktyczne wykonane zostały w power point i w takim formacie tutaj Państwo pobieracie, abyście mogli je edytować (oprócz jednej sketchnotki – ona jest w odf, ponieważ grafika pochodzi z pixabay). Niestety w darmowych stronach nie znajdzie się czasami odpowiedniej grafiki – niektóre są, ale niestety nie wszystkie. Zatem sketchnotki i karty pracy w power point są czasami bez grafiki – za to Państwo dokonujecie opłaty – należy samodzielnie je uzupełnić w grafikę np. z podręcznika lub sieci i według Państwa gustu coś dopisać lub wyciąć.

Dołączam plik w pdf, który zawiera sketchnotki i karty niekomercyjne i jest tylko do użytku niekomercyjnego – to dostajecie Państwo w gratisie. Do tego materiału dołączam również gratisowe (darmowe) linki do prezentacji multimedialnych w genial.ly, które służą również do celów niekomercyjnych. Jeśli chcecie Państwo z nich korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacje będą już na Państwa koncie. W prezentacjach umieszczane są też czasami linki do filmów edukacyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy (jak takowa jest) jest wykonana samodzielnie lub pochodzi z pixabay.com.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6
Przedmiot Geografia
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Recenzje

 • Zestaw ,,Środowisko przyrodnicze Europy"

  Genialna pomoc. Polecam.

  Dla 3 z 8 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Zestaw ,,Środowisko przyrodnicze Europy"

  Świetna pomoc na lekcję. Korzystam od dłuższego czasu. Polecam serdecznie.

  Dla 4 z 8 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *