Zestaw 5 sketchnotek i 5 kart pracy z biologii do klasy 6- dział II „Od parzydełkowców do pierścienic” wykonanych w power point – tutaj w pliku pdf

Materiał cyfrowy

W pliku pdf znajdziecie Państwo 5 sketchnotek oraz wykonanych na ich podstawie kart pracy. Pomoce wykonane zostały w power point, ale pobieracie Państwo w pliku pdf. Biologia, klasa 6, Dział II „Od parzydełkowców do pierścienic” wg. wydawnictwa Nowa Era.

Spis tematów:

1. Parzydełkowce – najprostsze zwierzęta tkankowe
2. 3. Płazińce – zwierzęta, które mają płaskie ciało – po dwie sztuki – na dwie lekcje
4. Nicienie-zwierzęta, które mają nitkowate ciało
5. Pierścienice – zwierzęta, które mają segmentowane ciało

Zapraszam do zakupu:)

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6
Przedmiot Biologia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *