Zestaw 7 sketchnotek i 7 kart pracy z biologii do klasy 6 – dział IV „Kręgowce zmiennocieplne” wykonanych w power point – tutaj w pliku pdf

Materiał cyfrowy

W pliku pdf znajdziecie Państwo 7 sketchnotek oraz wykonanych na ich podstawie kart pracy. Pomoce wykonane zostały w power point, ale pobieracie Państwo w pliku pdf. Biologia, klasa 6, Dział IV „Kręgowce zmiennocieplne” wg. wydawnictwa Nowa Era.

Spis tematów:

1.     Ryby – kręgowce środowisk wodnych

2.     Przegląd ryb – 2 sketchnotki i 2 karty pracy

3.     Płazy – kręgowce wodno-lądowe

4.     Przegląd i znaczenie płazów

5.     Gady – kręgowce, które opanowały ląd

6.     Przegląd i znaczenie gadów

Zapraszam do zakupu:)

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6
Przedmiot Biologia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *