Zestaw 8 sketchnotek i kart pracy (jest ich więcej w różnych wersjach) + 4 gratisowe linki do prezentacji multimedialnych niekomercyjnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych z chemii do klasy 6 – dział IV „Gospodarka Europy” wykonanych w power point – tutaj w pliku pdf.

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu sketchnotek i kart pracy „Gospodarka Europy”. Pomoce dydaktyczne wykonane zostały w power point, ale pobieracie Państwo w pdf. Dokonujecie Państwo opłaty za sketchnotki i karty pracy. Do tego materiału dołączam również gratisowe (darmowe) linki do prezentacji multimedialnych, które służą do celów niekomercyjnych. Jeśli chcecie Państwo z nich korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacje będą już na Państwa koncie i można je używać do celów niekomercyjnych. W prezentacjach umieszczane są też czasami linki do filmów edukacyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy (jak takowa jest) – samodzielna, pixabay.com, freepik.com

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 6
Przedmiot Geografia
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Recenzje

 • Zestaw Gospodarka Europy

  Obszerny i bardzo dobrze przygotowany materiał.

  Dla 2 z 3 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *