NIEZBĘDNIK NA WRZESIEŃ – SZABLONY, KOLOROWANKI, KARTY – DZIEŃ: KROPKI, CHŁOPAKA, JESIENI, LIŚCIA

Materiał cyfrowy

NIEZBĘDNIK NA WRZESIEŃ – zestaw dla nauczycieli przedszkola

Rozpocznij nowy rok przedszkolny z gotowym pakietem materiałów, które ułatwią Ci planowanie i prowadzenie zajęć przez cały wrzesień! „Niezbędnik na Wrzesień” to 150 stron kreatywnych inspiracji – idealnych na pierwsze dni w przedszkolu, zajęcia plastyczne i tematyczne spotkania z dziećmi.

W zestawie znajdziesz:

  • kolorowanki

  • szablony do wycinania

  • karty do wypełniania plasteliną, farbami i innymi materiałami

  • zróżnicowane warianty dla każdego tematu– dzięki czemu można dopasować do wieku i możliwości dzieci

📌 TEMATYKA ZESTAWU:

  • Witamy w przedszkolu / Jestem przedszkolakiem

  • Moja grupa, moje przedszkole / Zabawki

  • Bezpieczna droga do przedszkola/ Pojazdy

  • Owoce i warzywa / Jesień w sadzie / Przetwory

🌟 DNI SPECJALNE 2025 – z gotowymi materiałami:

  • 01.09 – Rozpoczęcie roku przedszkolnego

  • 15.09 – Międzynarodowy Dzień Kropki (dzień kreatywności)

  • 20.09 – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  • 22.09 – Początek astronomicznej jesieni

  • 23.09 – Dzień Spadającego Liścia

  • 30.09 – Dzień Chłopaka

💡 Dlaczego warto?

  • Wszystko w jednym miejscu – nie musisz szukać w wielu plikach

  • Materiały możesz wykorzystać przez wiele lat

  • Idealne na zajęcia kreatywne, plastyczne i tematyczne

  • Oszczędzasz czas i masz pewność, że jesteś przygotowana na każdy wrześniowy dzień

Kategorie ogólne Przedszkole
Klasa/wiek 2-3 lata, 3-4 lata, 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat
Przedmiot Edukacja przedszkolna
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 101 lub więcej
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności do 45 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Myślę Kreatywnie

Cześć! Mam na imię Katarzyna i jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego.

Tworzenie kreatywnych pomocy edukacyjnych to moja pasja. Uwielbiam rysować, malować i eksperymentować z różnymi technikami plastycznymi. Dlatego w pracy z dziećmi często brudzimy się farbami i klejem, tworząc małe dzieła sztuki.

Jestem również autorką kreatywnych książeczek dla dzieci, które mają jedno główne zadanie – pobudzać wyobraźnię najmłodszych i sprawiać, że codzienność staje się magiczna.

Ale to nie wszystko! Uwielbiam również organizować występy teatralne, gdzie dzieci nie tylko grają, ale też wnoszą swoje pomysły i wyobraźnię. Każdy taki występ to dla mnie ogromna radość, bo pozwala dzieciom w pełni wyrażać siebie.

Kocham góry – nie ma to jak zdobywanie szczytów (dosłownie i w przenośni). W wolnym czasie wybieram się na spacery, jeżdżę na rowerze, a przyroda to mój najlepszy przyjaciel.

Lubię też zatrzymać chwilę na zdjęciach, choć mój aparat często dziwi się, dlaczego fotografuję każdą kępkę mchu.

Prywatnie jestem mamą bardzo kreatywnego 11-latka, który nie przestaje mnie zaskakiwać swoimi pomysłami. Razem odkrywamy świat z ogromną ciekawością i, oczywiście, mnóstwem śmiechu! 😊

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *