Bon podarunkowy

Cześć, na naszej stronie możesz zakupić fajny Bon podarunkowy:)

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej Ci osoby, która jest nauczycielem lub rodzicem i nie masz pomysłu, co mogłoby ją uszczęśliwić. Podaruj najbardziej uniwersalny prezent, czyli kartę podarunkową na zakup autorskich materiałów edukacyjnych. Taki podarunek pozwoli uniknąć prezentowej wpadki, bo obdarowana osoba sama wybiera ineresujące materiały.

Okazja? Chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent na zbliżające się święta Bożego Narodzenia? Karta podarunkowa​ zlotynauczyciel.pl na za​kup autorskich materiałów​ to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych prezentów. Może to być również świetny prezent na dzień nauczyciela, urodziny, dzień mamy/taty. Podaruj bliskiej Ci osobie bon za zakup materiałów edukacyjnych a powoli jej to zaoszczędzić czas na przygotowanie się do lekcji, lub naukę z dzieckiem.

W swojej ofercie mamy bony o wartości 50, 100, 150 lub na inną dowolną kwotę.

Żeby zamówić bon – musisz wpłacić na nasze Konto Santander Polska: 23109025900000000146927520 wybraną sumę wpisując w tytule „Bon podarunkowy” – i wyslać potwierdzienie platnosći na admin@zlotynauczyciel.pl W ciągu 24 godzin otrzymasz certyfikat elektroniczny na zakup materialów na platformie zloty nauczyciel z indywidualnym numerem, certyfikat można wykorzystać w ciągu 6 miesiący.