Porozmawiajmy o pewności siebie – materiały dla pedagogów i psychologów
Przygotowałam zestaw wyjątkowych materiałów – okrągłe fiszki oraz karty pracy – które wspierają rozmowy, zajęcia i warsztaty dotyczące pewności siebie. Budowanie poczucia własnej wartości to ogromnie ważny element rozwoju dzieci i młodzieży, dlatego stworzyłam narzędzia, które ułatwią Ci pracę i jednocześnie zaangażują uczestników.
Okrągłe fiszki mają w sobie coś wyjątkowego – ich nietypowa forma od razu przyciąga uwagę i zachęca do działania. Dzięki nim rozmowa staje się bardziej swobodna, a ćwiczenia nabierają atrakcyjnej, „niecodziennej” oprawy.
👉 Co znajdziesz w zestawie?
-
inspirujące pytania i zadania w formie okrągłych fiszek – świetnych do pracy indywidualnej i grupowej,
-
karty pracy, które pomagają uczestnikom odkrywać swoje mocne strony i budować pewność siebie.
👉 Dlaczego warto?
-
materiały są gotowe do użycia – oszczędzają Twój czas,
-
atrakcyjna forma sprawia, że uczestnicy chętniej angażują się w zajęcia.
To nie tylko narzędzie dydaktyczne, ale przede wszystkim wsparcie w towarzyszeniu młodym ludziom w odkrywaniu ich potencjału i budowaniu zdrowej, trwałej samooceny.Pierwsza strona
Ostatnio przeglądane materiały
| GALERIA |
|
| Kategorie ogólne | Szkoła podstawowa (klasy 4-8) |
| Klasa/wiek | Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa, Edukacja dorosłych |
| Przedmiot | Inne |
| Dokumenty | |
| Pliki graficzne | |
| Pliki wideo | |
| Pliki audio | |
| Download Tag | depresja, Diagnoza, Diagnoza funkcjonalna, do zalaminowania, dokumenty szkolne, emocje, fiszki, gra dydaktyczna, karta pracy, konwersacje, Pedagog specjalny |
| Instrukcja | |
| Liczba stron wraz z stroną tytułową | 19 |
| Czy materiał zawiera odpowiedzi? | Nie |
| Przeznaczenie materiału | dla nauczyciela, dla rodzica |
| Dodatkowe notatki dla rodzica | Mega przydatne do rozmów np. z nastolatkiem |
| Średni czas aktywności | do 45 min |
| Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności | Rozmowy mogą być cyklem np. spotkań z psychologiem czy pedagogiem |


Dziady, cz. II – stacje zadaniowe
Zimowe karty pracy – Boże Narodzenie
KRZYŻÓWKA EGIPT + NOTATKA HISTORYCZNA MATERIAŁ DYDAKTYCZNY 
Napisz recenzję
Zostaw swoją odpowiedź Anuluj odpowiedź