📘 NIEODMIENNE CZĘŚCI MOWY – teoria, zadania, klucz odpowiedzi 📝

Materiał cyfrowy

Przygotowałam produkt, który doskonale sprawdzi się podczas lekcji o nieodmiennych częściach mowy: przysłówku, przyimku, spójniku, wykrzykniku oraz partykule. Materiał zawiera 10 stron z teorią dotyczącą każdej z tych części mowy, bogatym zestawem ćwiczeń oraz kluczem odpowiedzi, co ułatwi planowanie lekcji i sprawdzanie prac. 📝

📚 Co zyskujesz, kupując ten produkt?

  • Kompleksowy materiał dydaktyczny – teoria, zadania, klucz odpowiedzi, wszystko gotowe do druku!
  • Różnorodne ćwiczenia – idealne do urozmaicenia lekcji i skutecznego utrwalenia wiedzy przez uczniów.
  • Praktyczność – zadania dostosowane do potrzeb uczniów, co pomaga w łatwiejszym przyswajaniu wiedzy o nieodmiennych częściach mowy.

    Materiały są w PDF zarchiwizowane w formacie zip.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Język polski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 10
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica Materiał zawiera odpowiedzi. Możesz wydrukować swojemu dziecku zadania, a potem sprawdzić poprawność ich wykonania z kluczem odpowiedzi.
Średni czas aktywności 90 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności Na zrealizowanie powyższego materiału, obejmującego teorię oraz ćwiczenia z nieodmiennych części mowy, potrzeba około 2-3 lekcji (po 45 minut każda), w zależności od tempa pracy uczniów oraz stopnia szczegółowości omawiania tematów przez nauczyciela. Pierwsza lekcja może być poświęcona teorii i wprowadzeniu, a kolejne dwie na rozwiązywanie zadań oraz ich omówienie.

Kinga Frank

Jestem magistrą filologii polskiej. Pracuję jako polonistka w Szkole Podstawowej oraz prowadzę własną firmę edukacyjną. Wierzę, że to nauczyciel/nauczycielka wie najlepiej, jak chce uczyć i jak ma uczyć. Wolność w nauczaniu to wolność w kreowaniu siebie, a także materiałów, które mogą posłużyć innym. Kierując się tą zasadą, zapraszam Państwa do mojego świata :).

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *