Zapraszam do zakupu materiału w języku angielskim: 14 stron A4, a w nich aż 56 pytań do speaking’u o tematyce świątecznej.Polecam karty zalaminować dzięki czemu wystarczą na wiele lat. Pytania są przeznaczone dla każdego ucznia. Dzięki tej różnorodności można wykorzystać je od 4. klasy aż do liceum, a nawet i dla dorosłych 🙂 Materiał idealny na rozgrzewkę dla uczniów na początek zajęć, bądź na konwersacje, które potrwają nawet i dwie lekcje 🙂
Materiał został wykonany w Canvie za pomocą legalnych grafik.
Wszystko, co materiał zawiera jest przedstawione na zdjęciach. W razie znalezienia błędów czy literówek proszę o kontakt mail’owy: filipkowska.julia@wp.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi materiałami, które nie widnieją na moim profilu również zapraszam do kontaktu.
♥ Z góry dziękuję za zakup ♥
Ostatnio przeglądane materiały
-
Cytaty i sentencje o szkole – inspiracje dla uczniów starszych – BEZPŁATNIE
-
Egzamin 8-klasisty – Unit Żywienie (język angielski) | Zestaw zadań egzaminacyjnych: reakcje językowe, dialogi, czytanie ze zrozumieniem, tekst z lukami, tłumaczenia, e-mail + klucz odpowiedzi + BONUS! (e-mail writing checklist)
-
Karta pracy – Test diagnostyczny dla klasy VII (sprawdzenie wiadomości po klasie VI)
| GALERIA |
![]() |
| Kategorie ogólne | Szkoła podstawowa (klasy 4-8) |
| Klasa/wiek | Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa, Edukacja dorosłych |
| Przedmiot | Angielski |
| Dokumenty | |
| Pliki graficzne | |
| Pliki wideo | |
| Pliki audio | |
| Download Tag | Angielski gramatyka, angielski słownictwo, boże narodzenie, canva, konwersacje, poziom A1, poziom A2, poziom B1, poziom B2, uroczystości i święta, zabawa, zestaw |
| Instrukcja | |
| Liczba stron wraz z stroną tytułową | 14 |
| Czy materiał zawiera odpowiedzi? | Nie |
| Przeznaczenie materiału | dla nauczyciela |
| Dodatkowe notatki dla rodzica | |
| Średni czas aktywności | 60 min |
| Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności |




Napisz recenzję
Zostaw swoją odpowiedź Anuluj odpowiedź