KOSZ PANI JESIENI

Materiał cyfrowy

Kosz Pani Jesieni 🌰🍁

Kreatywną zabawa z dziećmi z darami jesieni – Ten zestaw sprawdzi się idealnie! 🍄🍂

W środku znajdziesz :
* 3 wersje Pani Jesieni z tacą, na której można układać jesienne skarby w wersji XL (4 strony A4) oraz XXL (9 stron A4)
* oraz dary jesieni do wydruku: liście, kasztany, żołędzie, grzyby, owoce, warzywa
(oczywiście do zabawy można użyć także darów jesieni zebranych w parku)

✅ Zestaw daje mnóstwo możliwości:
🍂 układanie według poleceń – np. „Połóż zielony liść i czerwonego grzyba”,
🍂 nazywanie i poznawanie darów jesieni,
🍂 zabawy matematyczne – „Ułóż 3 kasztany i 2 żołędzie”,
🍂 segregowanie według kolorów,
🍂 porównywanie ilości – „Gdzie jest więcej?”,
🍂 a same sylwetki mogą być też piękną dekoracją sali lub okna.

🎨 Nauka przez zabawę, rozwój spostrzegawczości, kolorów, liczenia i kreatywności – wszystko w jednym!

 

🍁 Zajrzyj do naszego Kosza Pani Jesieni i odkryj, jak wiele radości mogą dać proste jesienne skarby. 🌰🍄🍂

Kategorie ogólne Przedszkole
Klasa/wiek 2-3 lata, 3-4 lata, 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2
Przedmiot Edukacja przedszkolna
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 61 - 70
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Myślę Kreatywnie

Cześć! Mam na imię Katarzyna i jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego.

Tworzenie kreatywnych pomocy edukacyjnych to moja pasja. Uwielbiam rysować, malować i eksperymentować z różnymi technikami plastycznymi. Dlatego w pracy z dziećmi często brudzimy się farbami i klejem, tworząc małe dzieła sztuki.

Jestem również autorką kreatywnych książeczek dla dzieci, które mają jedno główne zadanie – pobudzać wyobraźnię najmłodszych i sprawiać, że codzienność staje się magiczna.

Ale to nie wszystko! Uwielbiam również organizować występy teatralne, gdzie dzieci nie tylko grają, ale też wnoszą swoje pomysły i wyobraźnię. Każdy taki występ to dla mnie ogromna radość, bo pozwala dzieciom w pełni wyrażać siebie.

Kocham góry – nie ma to jak zdobywanie szczytów (dosłownie i w przenośni). W wolnym czasie wybieram się na spacery, jeżdżę na rowerze, a przyroda to mój najlepszy przyjaciel.

Lubię też zatrzymać chwilę na zdjęciach, choć mój aparat często dziwi się, dlaczego fotografuję każdą kępkę mchu.

Prywatnie jestem mamą bardzo kreatywnego 11-latka, który nie przestaje mnie zaskakiwać swoimi pomysłami. Razem odkrywamy świat z ogromną ciekawością i, oczywiście, mnóstwem śmiechu! 😊

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *