Simon mówi – emocje – 15 bloków tematycznych

Materiał cyfrowy

🌟 Rozbudź koncentrację i emocje w swojej klasie! 🌟

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw 15 bloków tematycznych do gry „Simon mówi…”, który wprowadzi uczniów w świat emocji, relacji i umiejętności społecznych w zabawny i angażujący sposób!

 

✅ Każdy blok to 25 starannie przygotowanych haseł – losowo mieszanych, czasami z „Simon mówi…”, czasami bez, aby ćwiczyć koncentrację, uważne słuchanie i reakcje.

✅ Bloki obejmują kluczowe obszary TUS: emocje, współpracę, asertywność, samokontrolę, ciekawość i wiele innych.

✅ Gotowe karty do druku lub do użycia cyfrowego – wystarczy wziąć do klasy i zacząć zabawę.

 

Z tym ebookiem Twoje lekcje staną się bardziej interaktywne, zabawne i wartościowe, a uczniowie będą chętnie uczestniczyć w ćwiczeniach rozwijających ich kompetencje społeczne i emocjonalne.

 

Nie czekaj – wprowadź 15 bloków tematycznych gotowych do użycia i zobacz, jak rośnie zaangażowanie i radość w Twojej klasie!

 

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Rozwój społeczno-emocjonalny
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 16
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

wzrastaj.z.mb

Od 15 lat z pasją uczę historii, WOS i techniki, wierząc że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także rozwijanie kompetencji, które zostają na całe życie. Od czasów pandemii szczególnie zainteresowała się wspieraniem dzieci w budowaniu odporności psychicznej i pewności siebie. Jestem trenerem TUS, co pomaga mi skutecznie wspierać uczniów w relacjach, komunikacji i radzeniu sobie z emocjami. Jako tutor w edukacji towarzyszę młodym ludziom w odkrywaniu ich mocnych stron i planowaniu ścieżki rozwoju osobistego. Prowadzę też zajęcia jako coach, pomagając uczniom wyznaczyć cele i konsekwentnie je realizować. W swojej pracy łączę elementy nauki, wychowania i rozwoju osobistego, tworząc bezpieczną przestrzeń do nauki i eksperymentowania. Wierzę, że każdy młody ma w sobie potencjał, który można wydobyć poprzez odpowiednie wsparcie.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *