50 zadań na 50 dni

Plik 50 zadań otwartych, zgodnych ze schematami z egzaminu ósmoklasisty. Wszystkie zadania opracowałam sama. Nie jest to „kopiuj – wklej” z dostępnych na rynku repetytoriów. Zadania typu:

– ogłoszenie/zaproszenie,

– krótka wypowiedź argumentacyjna,

– streszczanie tekstu,

– ikonografia,

– zadania z lekturami obowiązkowymi,

– gramatyka/ortografia.

W zestawie: plik zadań pdf, odpowiedzi, schematy oceniania, zestaw WORD do samodzielnej edycji.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Język polski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne .pdf
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 31 - 40
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności ponad 120 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności Materiał można wydrukować i dać uczniom jako pracę do samodzielnego wykonania i sukcesywnie sprawdzać postępy. Można wykorzystywać poszczególne zadania jako prace własne/zadania powtórkowe/utrwalanie lektur, ilustrację do zadań wykonywanych na zajęciach czy urozmaicenie lekcji.

Pani_MaiUgosia_jezyk_polskii

Jestem nauczycielem języka polskiego z ponad ośmioletnim stażem. Pracuję w szkole podstawowej i w liceum - głównie ze starszymi klasami.Po "godzinach" zajmuje się tworzeniem materiałów i przygotowywaniem uczniów prywatnych do E8 i matur. Szukam inspiracji w życiu codziennym i przenoszę je na swoje lekcje i do swoich materiałów. Dążę do tego, aby uczniowie potrafili prowadzić literacki dialog - szukali tropów, odniesień i wiedzieli, dlaczego coś lub ktoś pojawia się w dziele i jakie niesie za sobą przesłanie.Moje materiały są autorskie, tworzę je, wzorując się na schematach zadań z E8 i matury z języka polskiego. W tworzeniu 0brazów najczęściej pomaga mi sztuczna inteligencja 😉 Zachęcam do odwiedzania mojego sklepu i znajdowania w nim nie tylko materiałów, ale i inspiracji 😉Cieszę się, że tu jesteś! Miło Cię gościć!

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *