Angielski w wielkim mieście. Językowy poradnik na miejskie wędrówki.

Materiał cyfrowy

Wakacyjny dłuższy pobyt czy jednodniowa wycieczka do miasta – ten językowy poradnik pozwoli na swobodne poruszanie się w miejskim terenie o każdej porze roku.

To 20 stron z tematycznym słownictwem i dialogami, które dotyczą wielkiego miasta oraz 12 autorskich ćwiczeń wraz z odpowiedziami dla utrwalenia materiału.

To słownictwo przydatne w czasie pytania o drogę, w sklepie, restauracji, muzeum, w metrze, pociągu
i w autobusie. 

Jestem pewna, że od teraz żadna podróż do miasta nie zostanie przyćmiona strachem, że nie poradzisz sobie językowo. Życzę owocnej nauki i wielu możliwości sprawdzenia nabytej wiedzy w praktyce.

Kategorie ogólne Szkoła ponadpodstawowa
Klasa/wiek Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja

Progress Edukacja

Jestem nauczycielką języka polskiego jako obcego oraz języka angielskiego. Uczę od 15 lat. W 2003 roku ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od kilkunastu lat mieszkam w anglojęzycznych krajach, ukończyłam kursy i studia językowe w UK, jestem certyfikowanym lektorem języka angielskiego (TEFL) i angielskiego w biznesie. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu księgowości i biznesu w Dublinie.
Prowadzę zajęcia dla różnych grup wiekowych, ze szczególnym nastawieniem na młodzież i osoby dorosłe. Uczę komunikatywnego angielskiego potrzebnego w codziennym życiu za granicą, pomagam w przełamaniu bariery językowej, otworzeniu się na ''mówienie''. Największym sukcesem jest dla mnie wiadomość, że moi kursanci, którzy początkowo nie znali angielskiego, zaczynają używać go samodzielnie podczas wizyt w sklepach, urzędach, szpitalach i w pracy.
Uczę dzieci z polskich rodzin mieszkające na emigracji komunikacji w języku polskim, który jest dla nich językiem obcym. Jestem mamą dwujęzycznych dzieci i wiem jak trudno nauczyć dziecko przebywające na codzień w anglojęzycznym środowisku swobodnej komunikacji, czytania i pisania po polsku.
Własne materiały tworzę od dawna. Jak to mówią, potrzeba matką wynalazku: dopasowuję zajęcia do potrzeb moich kursantów i od kiedy pamiętam wolałam stworzyć swoje pomoce ''szyte na miarę'' niż przynosić ze sobą stosy ''kserówek''
Od niedawna natomiast postanowiłam się swoimi pomocami dydaktycznymi dzielić i stąd moje konto w ''Złotym Nauczycielu''.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *