Angielski w wielkim mieście. Językowy poradnik na miejskie wędrówki.

Materiał cyfrowy

Wakacyjny dłuższy pobyt czy jednodniowa wycieczka do miasta – ten językowy poradnik pozwoli na swobodne poruszanie się w miejskim terenie o każdej porze roku.

To 20 stron z tematycznym słownictwem i dialogami, które dotyczą wielkiego miasta oraz 12 autorskich ćwiczeń wraz z odpowiedziami dla utrwalenia materiału.

To słownictwo przydatne w czasie pytania o drogę, w sklepie, restauracji, muzeum, w metrze, pociągu
i w autobusie. 

Jestem pewna, że od teraz żadna podróż do miasta nie zostanie przyćmiona strachem, że nie poradzisz sobie językowo. Życzę owocnej nauki i wielu możliwości sprawdzenia nabytej wiedzy w praktyce.

Kategorie ogólne Szkoła ponadpodstawowa
Klasa/wiek Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Progress Edukacja

Jestem nauczycielką języka polskiego jako obcego oraz języka angielskiego. Uczę od 15 lat. W 2003 roku ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od kilkunastu lat mieszkam w anglojęzycznych krajach, ukończyłam kursy i studia językowe w UK, jestem certyfikowanym lektorem języka angielskiego (TEFL) i angielskiego w biznesie. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu księgowości i biznesu w Dublinie.
Prowadzę zajęcia dla różnych grup wiekowych, ze szczególnym nastawieniem na młodzież i osoby dorosłe. Uczę komunikatywnego angielskiego potrzebnego w codziennym życiu za granicą, pomagam w przełamaniu bariery językowej, otworzeniu się na ''mówienie''. Największym sukcesem jest dla mnie wiadomość, że moi kursanci, którzy początkowo nie znali angielskiego, zaczynają używać go samodzielnie podczas wizyt w sklepach, urzędach, szpitalach i w pracy.
Uczę dzieci z polskich rodzin mieszkające na emigracji komunikacji w języku polskim, który jest dla nich językiem obcym. Jestem mamą dwujęzycznych dzieci i wiem jak trudno nauczyć dziecko przebywające na codzień w anglojęzycznym środowisku swobodnej komunikacji, czytania i pisania po polsku.
Własne materiały tworzę od dawna. Jak to mówią, potrzeba matką wynalazku: dopasowuję zajęcia do potrzeb moich kursantów i od kiedy pamiętam wolałam stworzyć swoje pomoce ''szyte na miarę'' niż przynosić ze sobą stosy ''kserówek''
Od niedawna natomiast postanowiłam się swoimi pomocami dydaktycznymi dzielić i stąd moje konto w ''Złotym Nauczycielu''.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *