Baner, girlanda na Halloween 6 wzorów

Materiał cyfrowy

Atrakcyjne i angażujące banerki do ozdoby sali/klasy z okazji Halloween lub święta dyni .

Napis “Happy Halloween” w trzech różnych wzorach i “Pumpkin Day” w trzech różnych halloweenowych wzorach do samodzielnego wydruku w formacie A4 i  ozdobienia sali.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 3-4 lata, 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Family English

Witam, jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego z imponującym stażem edukacyjnym, wynoszącym 25 lat. Od ponad dwóch dekad prowadzę własną szkołę językową, która cieszy się ogromnym powodzeniem,w nasze progi wstępują całe rodziny zadowolonych Klientów. Moja misja to przede wszystkim inspiracja oraz wsparcie w odkrywaniu magii języka angielskiego.

Moje zajęcia są nie tylko angażujące, ale przede wszystkim skuteczne. Każdy uczeń ma szansę osiągnąć swoje cele językowe i przekroczyć własne ograniczenia.

Nauka ze mną to nie tylko gramatyka i słownictwo. Staram się tworzyć atmosferę, która inspiruje do rozmawiania, myślenia i tworzenia w języku angielskim. Przekazuję uczniom praktyczne i niezbędne umiejętności komunikacyjne.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *