Be going to/ Karty do mówienia/ Mówienie/ Speaking/ Zestaw/ Pakiet/ Klasy 4-8/ Klasy 4-6/ Klasy 6-8/ SP/ Warm-up/ Rozgrzewka/ Gramatyka/ Grammar/ Speaking cards grammar/ Grammar cards/ E8

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu materiału w języku angielskim: 60 kart do ćwiczenia be going to w mowie (15 stron A4). Zadanie polega na uzupełnieniu zdania brakującym (podanym) czasownikiem używając be going to. Materiał idealny na rozgrzewkę przypominającą gramatykę dla uczniów na początek zajęć, lub dla uczniów przygotowujących się do różnych egzaminów. Polecam karty wyciąć i zalaminować dzięki czemu wystarczą na wiele lat.

Zdania są przeczeniami, zdaniami twierdzącymi oraz pytaniami. Jeśli są Państwo zainteresowani tylko wybraną strukturą- zapraszam na mój profil, gdzie znajdą Państwo te same karty podzielone na przeczenia, twierdzenia oraz pytania 🙂

Plik został wykonany w Canvie za pomocą legalnych grafik.

Wszystko, co materiał zawiera jest przedstawione na zdjęciach. W razie znalezienia błędów czy literówek proszę o kontakt mail’owy: filipkowska.julia@wp.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi materiałami, które nie widnieją na moim profilu również zapraszam do kontaktu.

♥ Z góry dziękuję za zakup ♥

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa, Edukacja dorosłych
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 15
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Nie
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 60 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

filipkowska_angielski

Hello!

Mam na imię Julia i jestem lektorem w dwóch szkołach językowych. Język angielski to moja ogromna pasja, którą chcę się dzielić ze światem. Na moim profilu znajdą Państwo pliki w formacie PDF, stworzone przeze mnie 🙂 W razie Państwa potrzeby o materiały, które jeszcze nie widnieją w mojej ofercie, zachęcam do kontaktu.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *