Boże narodzenie/ Karty do mówienia/ Mówienie/ Speaking/ Konwersacje/ Christmas/ Klasy 4-6/ Klasy 6-8/ Liceum/ SP/ Warm-up/ Rozgrzewka

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu materiału w języku angielskim: 14 stron A4, a w nich aż 56 pytań do speaking’u. Polecam karty wyciąć i zalaminować dzięki czemu wystarczą na wiele lat. Pytania są przeznaczone dla każdego ucznia. Dzięki tej różnorodności można wykorzystać je od 4. klasy aż do liceum, a nawet i dla dorosłych 🙂 Materiał idealny na rozgrzewkę dla uczniów na początek zajęć. Plik został wykonany w Canvie za pomocą legalnych grafik. Wszystko, co materiał zawiera jest przedstawione na zdjęciach.

W razie znalezienia błędów czy literówek proszę o kontakt mail’owy: filipkowska.julia@wp.pl. Jeżeli są Państwo zainteresowani dodatkowymi materiałami, które nie widnieją na moim profilu również zapraszam do kontaktu.

♥ Z góry dziękuję za zakup ♥

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa, Edukacja dorosłych
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , , , , , , , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

filipkowska_angielski

Hello!

Mam na imię Julia i jestem lektorem w dwóch szkołach językowych. Język angielski to moja ogromna pasja, którą chcę się dzielić ze światem. Na moim profilu znajdą Państwo pliki w formacie PDF, stworzone przeze mnie :) W razie Państwa potrzeby o materiały, które jeszcze nie widnieją w mojej ofercie, zachęcam do kontaktu.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *