Czasowniki frazowe – 4 ćwiczenia z kluczem+ gratis: lista wykorzystanych w ćwiczeniach czasowników z tłumaczeniem- Egzamin Ósmoklasisty/ Matura

Materiał cyfrowy

Materiał „Czasowniki frazowe ” składa się z 4 ćwiczeń utrwalających znajomość podstawowych czasowników frazowych z kluczem.
Na końcu znajduje się także lista tych czasowników z tłumaczeniem na j. polski.
Ponieważ wspomniana lista dostępna jest także w materiale gratisowym na moim profilu, nie jest ona oczywiście wliczona w podaną cenę i stanowi jedynie bezpłatny dodatek.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot Angielski
Dokumenty .docx
Pliki graficzne .png
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , ,
Instrukcja

Germanglistka

Katarzyna Kmieć-Krzewniak jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek: filologia germańska, tytuł magistra) i Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie (kierunek: filologia angielska, również tytuł magistra). Na co dzień zajmuje się przekładem literackim, prowadzeniem zajęć indywidualnych, tworzeniem ćwiczeń dla portali edukacyjnych i recenzowaniem poradników niemieckich na potrzeby jednego z wydawnictw. Germanglistka jest również autorką bardzo dobrze przyjętej przez czytelników książki do nauki j.angielskiego Give me 5 ;-), która wydana została przez Preston Publishing, e-booków do nauki j. niemieckiego, opowiadań, wierszyków, tekstów piosenek dziecięcych, gier karcianych i planszówki o nazwie Językomania (wyd. Jawa).

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *