English Class A2+ – Unit 6 – testy

Materiał cyfrowy

Nie możesz znaleźć dodatkowych materiałów do danego podręcznika? Nie masz czasu na tworzenie testów z danego działu? Zaoszczędź sobie kłopotu i poświęć swoją energię na nauczanie, a nie na przygotowania do lekcji.

Słówka prosto z podręcznika
Zestaw zawiera 112 słówek z działu szóstego do podręcznika English Class A2+. Testy podzielone są na 5 podrozdziałów, a każdy z nich na 4 kategorie zadań (prawda/fałsz, dopasuj, wielokrotny wybór, pisemny)

Dopasuj dla każdego
Każdy rodzaj testu charakteryzuje się innym poziomem trudności, co pozwoli Ci dopasować go do umiejętności Twojego ucznia. Oczywiście możesz też dowolnie mieszać części różnych testów między sobą.

Zaoszczędź pieniądze na drukowaniu
Testy celowo zostały stworzone w wersji czarno-białej bez zbędnych grafik. Dzięki temu zaoszczędzisz na tuszu, a same testy prezentują się schludnie i przejrzyście.

Co dostajesz?
Za jedyne 0,20 zł za słówko (w czterech wersjach różnych rodzajów testów) zyskujesz czas i spokojną głowę. A Twoi uczniowie uczą się słownictwa zgodnie z danym podręcznikiem. Płacisz raz, a materiał służy Ci na wielu lekcjach, z różnymi uczniami, przez wiele lat.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 7
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

poprostuangielskizgrzechem

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *