Etykiety na patyczki z imionami

Materiał cyfrowy

Etykiety na patyczki z imionami mają szereg zastosowań podczas lekcji.

Przykładowe z nich:
– Wylosowanie ucznia do odpowiedzi, rozwiązania zadania na tablicy
– Dobór uczniów w pary lub grupy zadaniowe
– Aktywizowanie uczniów nieśmiałych i słabo zainteresowanych lekcją (nauczyciel najpierw zadaje pytanie, daje uczniom chwilę czasu do namysłu, zerknięcia do zeszytu lub konsultacji z kolegami/koleżankami, a dopiero później losuje ucznia, który na to pytanie odpowie)

Patyczki laryngologiczne można kupić w każdej aptece. Są stosunkowo tanie (100 sztuk kosztuje ok 7-8zł). Uczniowie łatwo mogą je spersonalizować, podpisując się i ozdabiając patyczek według własnego uznania.

Pobierając plik otrzymujesz:
– 8 MAŁYCH etykietek do wydrukowania i naklejenia na pojemnik z patyczkami (ja polecam do tego mały słoik po dżemie lub przecierze pomidorowym),
– 8 DUŻYCH etykietek do wydrukowania i naklejenia na pojemnik z patyczkami (ja polecam do tego litrowy słoik po ogórkach).

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja

paniatomowka

Justyna Pawełek. Nauczycielka chemii i fizyki w szkole podstawowej. Prywatnie artystka i popularyzator nauki. Miłośniczka gier planszowych i bullet journalingu.

W razie jakichkolwiek uwag do przedstawionych przeze mnie materiałów, próśb, inspiracji lub nawiązania współpracy zapraszam do kontaktu za pośrednictwem FB bądź e-mail :)

FB: https://www.facebook.com/Pani-Atom%C3%B3wka-100541301595690
e-mail: paniatomowka@gmail.com

Musisz się zalogować i musiałes pobrać ten plik, aby wysłać recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.