Etykiety na patyczki z imionami

Materiał cyfrowy

Etykiety na patyczki z imionami mają szereg zastosowań podczas lekcji.

Przykładowe z nich:
– Wylosowanie ucznia do odpowiedzi, rozwiązania zadania na tablicy
– Dobór uczniów w pary lub grupy zadaniowe
– Aktywizowanie uczniów nieśmiałych i słabo zainteresowanych lekcją (nauczyciel najpierw zadaje pytanie, daje uczniom chwilę czasu do namysłu, zerknięcia do zeszytu lub konsultacji z kolegami/koleżankami, a dopiero później losuje ucznia, który na to pytanie odpowie)

Patyczki laryngologiczne można kupić w każdej aptece. Są stosunkowo tanie (100 sztuk kosztuje ok 7-8zł). Uczniowie łatwo mogą je spersonalizować, podpisując się i ozdabiając patyczek według własnego uznania.

Pobierając plik otrzymujesz:
– 8 MAŁYCH etykietek do wydrukowania i naklejenia na pojemnik z patyczkami (ja polecam do tego mały słoik po dżemie lub przecierze pomidorowym),
– 8 DUŻYCH etykietek do wydrukowania i naklejenia na pojemnik z patyczkami (ja polecam do tego litrowy słoik po ogórkach).

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5, Klasa 6, Klasa 7, Klasa 8, Szkoła ponadpodstawowa
Przedmiot
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja

paniatomowka

Justyna Pawełek. Nauczycielka chemii i fizyki w szkole podstawowej. Prywatnie artystka i popularyzator nauki. Miłośniczka gier planszowych i bullet journalingu.

W razie jakichkolwiek uwag do przedstawionych przeze mnie materiałów, próśb, inspiracji lub nawiązania współpracy zapraszam do kontaktu za pośrednictwem FB bądź e-mail :)

FB: https://www.facebook.com/PaniAtomowkaEDU/
e-mail: paniatomowka@gmail.com

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *