Karta pracy kl. 5 Przez lądy i Oceany oraz Pierwsze podróże geograficzne.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z kartą pracy. Materiał ten będzie pomocny przy podsumowaniu podczas zajęć z tematu „Przez lądy i Oceany” oraz „Pierwsze podróże geograficzne”.
Karta praca powstała zgodnie z wymaganiami edukacyjnymi dla klasy 5 szkoły podstawowej oraz na podstawie Podręcznika Nowa Era- Planeta Ziemi.
W Karcie pracy zajdują się 4 zadania aktywizujące uczniów do rozwiązania zadań. Uczniowie na pewno nie będą nudzić się podczas tej lekcji, ponieważ wykorzystują kredki lub mazaki, które dodatkowo wpływają na estetykę karty pracy a tym samym zapamiętaniem poszczególnych rzeczy oraz ich utrwaleniu.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 5
Przedmiot Geografia
Dokumenty .docx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

Zapaleni do Biologii i geografii

Cześć! 🙂
Jestem Emilia, z zawodu jestem Biologiem. Ukończyłam Uniwersystet Jagielloński wraz z przygotowaniem pedagogicznym z wyróżnieniem.
Swoją przygodę z nauczycielstwem zaczełam zaraz po studiach i jestem w tej chwili nauczycielem przyrody, biologii, geografii oraz WDŻ w szkole podstawowej. Uwielbiam metody aktywizujące oraz materiały dydaktyczne, ponieważ wtedy mam pewność, że uczniowie się nie nudzą a przy tym dużo się uczą.
Moja wiedzę i pasję przede wszystkim do biologii staram się przekazywać jak najłatwiej i z fascynacją dla uczniów. Pokazuje uczniom, że świat Biologii jest piękny i różnorodny.
Sięgnijcie okiem jakie Karty pracy tutaj wstawiam myśle, że pomogą do przekazywania wiedzy młodym dzieciakom :).

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *