Karty 'It is’ vs 'They are’: fill in the gaps

Materiał cyfrowy

Karty ‘It is’ VS ‘They are’ to zadanie polegające na uzupełnianiu luk w zdaniach typu: „It is a doll” i „They are dolls”. Karty mają różne warianty co oznacza, że do każdego obrazka brakuje za każdym razem innego słowa, np. karty z obrazkiem jednej lalki mają warianty ” … is a doll”/”It … a doll”/”It is … doll”/”It is a …”.

 

Ogólnie w zestawie znajduje się 119 kart! Każdą z nich ma kontrolę błędu w postaci paska z pełnym zdaniem z zaznaczeniem na czerwono brakującego słowa. Pasek należy odciąć od karty i albo przykleić go na tył karty lub, tak jak robię to ja, na taśmę klejąca na dole karty tworząc znikającą zakładkę z odpowiedzią.

 

Karty są stworzone z tymi samymi obrazkami co dostępne w moim sklepie Vocabulary Enrichment Sets Toys 1 i Tys 2. Stanowią one również część kompletu materiałów razem z ‘It is’ VS ‘They are’ – multiple choice cards and ‘It is’ VS ‘They are’ – sentence making cards. 

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2, Klasa 3
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 31 - 40
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

montenglish

Jestem nauczycielem angielskiego od 20 lat, z tego 9 lat spędziłam pracując w placówce Montessori jako koordynator nauczania języka angielskiego, a w późniejszym czasie wicedyrektor szkoły. Moją pasją jest tworzenie materiałów inspirowanych pedagogiką Montessori, czyli takich, z którymi uczniowie mogą pracować samodzielnie bez pomocy nauczyciela. Dlatego większość moich pomocy ma zawartą w sobie kontrolę błędu, tak by uczniowie mogli samodzielnie sprawdzać swoje odpowiedzi. Dodatkowo zależy mi na tym by moje materiały były estetyczne, tak by zachęcały uczniów do sięgania po nie oraz aby angażowały różne zmysły.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *