Karty 'It is’ vs 'They are’: sentence making

Materiał cyfrowy

Karty ‘It is’ VS ‘They are’ to zadanie polegające na układaniu zdań pod obrazkami przy użyciu małych kartek ze słowami. Na każdej karcie znajduje się obrazek i miejsce na ułożenie zdania. Sugeruje nakleić na karty rzepy lub magnesy. Zestaw składa się z 34 kart. 

Kontrola błędu znajduje się na osobnych paskach z poprawnymi zdaniami, które można nakleić z tyłu karty, lub połączyć z karna na dole przy użyciu taśmy klejącej tworząc zakładkę z odpowiedzią, która chowa się pod kartą. 

Karty są stworzone z tymi samymi obrazkami co dostępne w moim sklepie Vocabulary Enrichment Sets Toys 1 i Tys 2. Stanowią one również część kompletu materiałów razem z ‘It is’ VS ‘They are’ – fill in the gap cards and ‘It is’ VS ‘They are’ – multiple choice cards. 

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 6-7 lat, Klasa 1, Klasa 2
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 21 - 30
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

montenglish

Jestem nauczycielem angielskiego od 20 lat, z tego 9 lat spędziłam pracując w placówce Montessori jako koordynator nauczania języka angielskiego, a w późniejszym czasie wicedyrektor szkoły. Moją pasją jest tworzenie materiałów inspirowanych pedagogiką Montessori, czyli takich, z którymi uczniowie mogą pracować samodzielnie bez pomocy nauczyciela. Dlatego większość moich pomocy ma zawartą w sobie kontrolę błędu, tak by uczniowie mogli samodzielnie sprawdzać swoje odpowiedzi. Dodatkowo zależy mi na tym by moje materiały były estetyczne, tak by zachęcały uczniów do sięgania po nie oraz aby angażowały różne zmysły.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *