Karty zadań: prepositions & colours

Materiał cyfrowy

Karty do pracy samodzielnej uczniów, dzięki którym przećwiczą oni zarówno kolory jak i przyimki. Z jednej strony karty znajduje się opis tego jak ułożyć kolory, a z drugiej obrazek przemawiający to ułożenie. Każdy opis może być ułożony na dwa sposoby (lustrzane odbicie) dlatego każdy obrazek ma dwie wersje.

Karty mogą być używane z zestawem kolorowych klocków lub z wydrukowanymi z pliku i zalaminowanymi kolorowymi kwadratami. 

W pliku znajdują się 24 karty oraz karta na której uczniowie mogą tworzyć swoje własne zestawy, malując klocki i opisując ich ułożenie. 

Więcej o zadaniu przeczytasz tutaj: https://www.montenglish.com/post/2017/11/14/prepositions-of-place-in-action-2-1

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 1-3)
Klasa/wiek 6-7 lat, Klasa 1
Przedmiot Angielski
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 21 - 30
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności 15 - 30 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

montenglish

Jestem nauczycielem angielskiego od 20 lat, z tego 9 lat spędziłam pracując w placówce Montessori jako koordynator nauczania języka angielskiego, a w późniejszym czasie wicedyrektor szkoły. Moją pasją jest tworzenie materiałów inspirowanych pedagogiką Montessori, czyli takich, z którymi uczniowie mogą pracować samodzielnie bez pomocy nauczyciela. Dlatego większość moich pomocy ma zawartą w sobie kontrolę błędu, tak by uczniowie mogli samodzielnie sprawdzać swoje odpowiedzi. Dodatkowo zależy mi na tym by moje materiały były estetyczne, tak by zachęcały uczniów do sięgania po nie oraz aby angażowały różne zmysły.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *