Klasa 5 – Pakiet materiałów do rozdziału II

Materiał cyfrowy
W pakiecie 10% taniej.
Pakiet materiałów do klasy 5 rozdział II – Budowa i czynności życiowe organizmów.
W pakiecie znajdziesz kompletny zestaw materiałów z działu numer II. Prezentacje do każdej lekcji, sketchnotki w formie KP oraz sketchnotki w formie wklejki.
Gratisowo do każdego tematu scenariusz lekcji.
Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają prezentacje zapraszam do pobrania bezpłatnych prezentacji:
klasa 5 – Biologia jako nauka
klasa 5 – Jak poznajemy biologię
klasa 5 – Obserwacje mikroskopowe
Kategorie ogólne
Klasa/wiek
Przedmiot
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

biologia_podstawy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego wydziału biologii. Biologia to jedna z nauk przyrodniczych, która ma dużo treści wspólnych z innymi naukami, dlatego ukończyłam również studia podyplomowe z przyrody i geografii. Obecnie uczę w szkole podstawowej tych trzech przedmiotów czyli biologii, przyrody i geografii. Wychodzę z założenia, że człowiek jako inteligentna część tego świata powinien poznać podstawy jego funkcjonowania. Od jakiegoś czasu fascynuje mnie sketchnoting. Rysuję notatki graficzne dla uczniów jako gotowe wklejki z lekcji bądź KP do uzupełnienia. Wierzę, że pomagają one w zrozumieniu przerabianego materiału.

Tworzę również bazę materiałów dla nauczycieli. Wiem ile czasu wymaga kompletne przygotowanie prezentacji, kart pracy czy materiałów dodatkowych, dlatego też dzielę się tym z innymi. W materiałach dostępne są prezentacje, KP jako sketchotki albo gotowe do wklejenia albo jak KP do uzupełnienie, pokolorowania i wklejenia. Dostępne są /będą gotowe scenariusze lekcji, dzięki temu w bardzo krótkim czasie, można przypomnieć sobie najważniejsze kwestie i być świetnie przygotowanym do lekcji. Dodatkowo znajdziesz KP przygotowane w wordzie do edycji, możesz je zmieniać i modyfikować według własnych potrzeb. Decydując się na pakiet otrzymujesz komplet materiałów do konkretnej lekcji. Zyskujesz czas, który możesz przeznaczyć na inne aktywności.

Zaczynam również tworzyć społeczność na Instagramie i Facebook biologia_podstawy.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *