Klasa 6- Kręgowce zmiennocieplne – pakiet z działu

Materiał cyfrowy

W pakiecie 10% taniej.

Pakiet materiałów do klasy 6 rozdział IV -Kręgowce zmiennocieplne

W pakiecie znajdziesz kompletny zestaw materiałów z działu numer III. Prezentacje do każdej lekcji, sketchnotki w formie KP oraz sketchnotki w formie gotowej wklejki.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają prezentacje zapraszam do pobrania bezpłatnych prezentacji:

klasa 5 – Biologia jako nauka

klasa 5 – Jak poznajemy biologię

klasa 5 – Obserwacje mikroskopowe

Klasa 6 – W królestwie zwierząt

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 5, Klasa 6
Przedmiot Biologia
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne .jpeg
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

biologia_podstawy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego wydziału biologii. Biologia to jedna z nauk przyrodniczych, która ma dużo treści wspólnych z innymi naukami, dlatego ukończyłam również studia podyplomowe z przyrody i geografii. Obecnie uczę w szkole podstawowej tych trzech przedmiotów czyli biologii, przyrody i geografii. Wychodzę z założenia, że człowiek jako inteligentna część tego świata powinien poznać podstawy jego funkcjonowania. Od jakiegoś czasu fascynuje mnie sketchnoting. Rysuję notatki graficzne dla uczniów jako gotowe wklejki z lekcji bądź KP do uzupełnienia. Wierzę, że pomagają one w zrozumieniu przerabianego materiału.

Tworzę również bazę materiałów dla nauczycieli. Wiem ile czasu wymaga kompletne przygotowanie prezentacji, kart pracy czy materiałów dodatkowych, dlatego też dzielę się tym z innymi. W materiałach dostępne są prezentacje, KP jako sketchotki albo gotowe do wklejenia albo jak KP do uzupełnienie, pokolorowania i wklejenia. Dostępne są /będą gotowe scenariusze lekcji, dzięki temu w bardzo krótkim czasie, można przypomnieć sobie najważniejsze kwestie i być świetnie przygotowanym do lekcji. Dodatkowo znajdziesz KP przygotowane w wordzie do edycji, możesz je zmieniać i modyfikować według własnych potrzeb. Decydując się na pakiet otrzymujesz komplet materiałów do konkretnej lekcji. Zyskujesz czas, który możesz przeznaczyć na inne aktywności.

Zaczynam również tworzyć społeczność na Instagramie i Facebook biologia_podstawy.

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *