Lekcja multimedialna „Przyroda i jej składniki” wykonana w genial.ly + karta pracy do pobrania na ostatnim slajdzie w prezentacji. Przyroda SP (klasa 4), dział I „Poznajemy warsztat przyrodnika”

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu lekcji multimedialnej wraz z kartą pracy – wszystkiego, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych – fajnie się sprawdza przy pracy z tabletami. Można ją zobaczyć na stronie mojej szkoły – sppomyskwielki.edu.pl  / zakładka dla ucznia  / przyroda i temat czerwonym kolorem

W lekcji multimedialnej zawarte są:

– karta pracy na ostatnim slajdzie w prezentacji (pobrać przez prawy przycisk myszy i „zapisz grafikę jako…” )

– quizy w Learning Apps i quizizz

– filmik z you tube, który można zmienić na inny

– niekomercyjny – gratisowo pozostawiony escape room (zostawiam go do niekomercyjnego użytku)  – można go usunąć i wstawić swój lub jeszcze inny)

Obowiązkowo należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – lekcja multimedialna będzie już na Państwa koncie i można ją używać do pracy z dziećmi. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika pochodzi z pixabay.com i dostępnych gifów na genial.ly.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Przyroda
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham. Pasja dla nauczyciela jest bardzo ważna:).
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje i lekcje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki i karty pracy w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Bardzo proszę również czytać opisy, aby wiedzieć, jaki materiał znajduje się w danym pliku. Zachęcam do kontaktu w razie jakichś pytań lub błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Jakich materiałów możecie Państwo oczekiwać?
SKETCHNOTKA - notatka kompletna z określonego tematu
KARTA PRACY - zazwyczaj sketchnotka z wykropkowanymi miejscami
PREZENTACJA MULTIMEDIALNA - kompletne wiadomości do odpowiedniego tematu wraz z grafiką i tekstem - zarówno w power point jak i genially - tę koniecznie należy zapisać na swoim koncie!
LEKCJA MULTIMEDIALNA - pomysł na przeprowadzenie lekcji - taki "tok lekcji" - skrócony scenariusz
ZESTAWY - proszę się wczytać w opis, informuję co mieści się w konkretnym zestawie:)

Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *