Lekcja multimedialna „Przyroda i jej składniki” wykonana w genial.ly + karta pracy do pobrania na ostatnim slajdzie w prezentacji. Przyroda SP (klasa 4), dział I „Poznajemy warsztat przyrodnika”

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu lekcji multimedialnej wraz z kartą pracy – wszystkiego, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych – fajnie się sprawdza przy pracy z tabletami. Można ją zobaczyć na stronie mojej szkoły – sppomyskwielki.edu.pl  / zakładka dla ucznia  / przyroda i temat czerwonym kolorem

W lekcji multimedialnej zawarte są:

– karta pracy na ostatnim slajdzie w prezentacji (pobrać przez prawy przycisk myszy i „zapisz grafikę jako…” )

– quizy w Learning Apps i quizizz

– filmik z you tube, który można zmienić na inny

– niekomercyjny – gratisowo pozostawiony escape room (zostawiam go do niekomercyjnego użytku)  – można go usunąć i wstawić swój lub jeszcze inny)

Obowiązkowo należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – lekcja multimedialna będzie już na Państwa koncie i można ją używać do pracy z dziećmi. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika pochodzi z pixabay.com i dostępnych gifów na genial.ly.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Przyroda
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *