Megazestaw 30 sketchnotek i kart pracy + 9 gratisowych linków do prezentacji multimedialnych oraz 9 lekcji multimedialnych – niekomercyjnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych z PRZYRODY do klasy 4 – dział IV „Odkrywamy tajemnice ciała człowieka” wykonanych w power point

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu mega zestawu do całego działu, a w nim wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych:

·        sketchnotki

·        karty pracy

·        gratisowe (darmowe) linki do prezentacji multimedialnych

·        gratisowe (darmowe) linki do lekcji multimedialnych wraz z kartami pracy (komercyjneymi) na każdą lekcję, które służą do celów niekomercyjnych

Pomoce dydaktyczne komercyjne (sketchnotki i karta pracy) wykonane zostały w power point – także możecie Państwo je edytować. Prezentacje służą do celów niekomercyjnych i wykonane zostały w genial.ly. Jeśli chcecie Państwo z nich korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link KONIECZNIE ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacje będą już na Państwa koncie i można je używać do celów niekomercyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy – samodzielna, pixabay.com lub freepik.com.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Przyroda
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową
Czy materiał zawiera odpowiedzi?
Przeznaczenie materiału
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham. Pasja dla nauczyciela jest bardzo ważna:).
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje i lekcje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki i karty pracy w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Bardzo proszę również czytać opisy, aby wiedzieć, jaki materiał znajduje się w danym pliku. Zachęcam do kontaktu w razie jakichś pytań lub błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Jakich materiałów możecie Państwo oczekiwać?
SKETCHNOTKA - notatka kompletna z określonego tematu
KARTA PRACY - zazwyczaj sketchnotka z wykropkowanymi miejscami
PREZENTACJA MULTIMEDIALNA - kompletne wiadomości do odpowiedniego tematu wraz z grafiką i tekstem - zarówno w power point jak i genially - tę koniecznie należy zapisać na swoim koncie!
LEKCJA MULTIMEDIALNA - pomysł na przeprowadzenie lekcji - taki "tok lekcji" - skrócony scenariusz
ZESTAWY - proszę się wczytać w opis, informuję co mieści się w konkretnym zestawie:)

Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *