Mini zestaw do tematu „Organizmy różnią się sposobem odżywiania” – 2 x sketchnotka + 2 x karta pracy + 2 x gratisowe linki do prezentacji multimedialnych niekomercyjnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Przyroda klasa 4, dział III „Poznajemy świat organizmów”

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu mini zestawu „Organizmy różnią się sposobem odżywiania”, a w nim wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych – 2 x sketchnotka i 2 x karta pracy oraz gratisowy (darmowy) linki do prezentacji multimedialnych, które służą do celów niekomercyjnych. Pomoce dydaktyczne komercyjne (sketchnotka i karta pracy) wykonane zostały w power point, ale pobieracie Państwo w pdf. Prezentacja służy do celów niekomercyjnych i wykonana jest w genial.ly. Jeśli chcecie Państwo z niej korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacja będzie już na Państwa koncie i można ją używać do celów niekomercyjnych. W prezentacji umieszczone są też czasami linki do filmów edukacyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych  pomocy (jak takowa jest) – samodzielna lub pochodzi z pixabay.com i freepik.com.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Przyroda
Dokumenty .pdf
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia.
Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić🙃
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *