Mini zestaw do tematu „Wędrówka Słońca po niebie”– 2 x sketchnotka + 2 x karta pracy + 2 x gratisowy link do prezentacji multimedialnej niekomercyjnej wykonanej w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych. Przyroda 4, dział II „Poznajemy pogodę i inne zjawiska przyrodnicze”

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu mini zestawu, a w nim wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych:

·      2 x sketchnotka

·      2 x karta pracy

·      2 x gratisowy (darmowy) link do prezentacji multimedialnej, która służy do celów niekomercyjnych

Pomoce dydaktyczne komercyjne (sketchnotka i karta pracy) wykonane zostały w power point – także możecie Państwo je edytować. Prezentacja służy do celów niekomercyjnych i wykonana jest w genial.ly. Jeśli chcecie Państwo z niej korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link KONIECZNIE ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacja będzie już na Państwa koncie i można ją używać do celów niekomercyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy – samodzielna, pixabay.com lub freepik.com.

Kategorie ogólne Szkoła podstawowa (klasy 4-8)
Klasa/wiek Klasa 4
Przedmiot Przyroda
Dokumenty
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , ,
Instrukcja

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham - czyli słowem WYGRANA W TOTO LOTKA:)
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Zachęcam do kontaktu w razie jakichś błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Pozdrawiam cieplutko:)

Napisz recenzję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *