Ogromny zestaw chemicznych sketchnotek i kart pracy + gratisowe linki do prezentacji multimedialnych niekomercyjnych wykonanych w genial.ly do indywidualnego pobrania i użycia do celów niekomercyjnych z CHEMII do klas 7 -8. Materiały wykonane są w programie power point. Na podstawie wydawnictwa MAC.

Materiał cyfrowy

Zapraszam do zakupu ogromnego zestawu do całego drugiego etapu kształcenia CHEMII w klasach 7-8, a w nim wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych:

·        sketchnotki – notatki z lekcji

·        karty pracy  – do uzupełnienia dla ucznia

·        gratisowe (darmowe) linki do prezentacji multimedialnych

na każdą lekcję, które służą do celów niekomercyjnych

Pomoce dydaktyczne komercyjne (sketchnotki i karta pracy) wykonane zostały w power point – także możecie Państwo je edytować według własnych potrzeb. Znajdują się tutaj materiały na każdą lekcję! Zatem ogrom pracy i czasu został włożony przez ich autora. Prezentacje służą do celów niekomercyjnych i wykonane zostały w genial.ly. Jeśli chcecie Państwo z nich korzystać należy założyć konto na genial.ly i po kliknięciu w link KONIECZNIE ponownie kliknąć w „Reuse this genial.ly” – prezentacje będą już na Państwa koncie i można je używać do celów niekomercyjnych. Zapraszam do zakupu i miłego korzystania. Grafika komercyjnych pomocy – samodzielna, pixabay.com lub freepik.com – autorzy w materiale.

Kategorie ogólne NOWOŚĆ! Zestawy na cały rok szkolny
Klasa/wiek Klasa 7, Klasa 8
Przedmiot Chemia
Dokumenty .pptx
Pliki graficzne
Pliki wideo
Pliki audio
Download Tag , , , , , ,
Instrukcja
Liczba stron wraz z stroną tytułową 101 lub więcej
Czy materiał zawiera odpowiedzi? Tak
Przeznaczenie materiału dla nauczyciela, dla rodzica, dla ucznia (praca samodzielne)
Dodatkowe notatki dla rodzica
Średni czas aktywności ponad 120 min
Informacje dodatkowe dotyczące czasu aktywności

PrzyrodniczeEcho

Witajcie
Nazywam się Izabella Kleinszmidt (PrzyrodniczeEcho). Jestem nauczycielem przyrody, biologii, geografii i chemii w szkole podstawowej w Pomysku Wielkim. Uwielbiam mój zawód i cieszę się, że robię w życiu to co kocham. Pasja dla nauczyciela jest bardzo ważna:).
Prowadzę stronę PrzyrodniczeEcho na FB, nagrywam filmiki do lekcji, konstruuję prezentacje i lekcje multimedialne, escape roomy oraz sketchnotki i karty pracy w programie power point. Zapraszam na stronę internetową mojej szkoły, gdzie znajdują się (niektóre darmowe) opracowania lekcji do przyrody, biologii, geografii i chemii w SP. Adres strony internetowej: https://sppomyskwielki.edu.pl - zakładka - dla ucznia. Od niedawna zapraszam również na moją stronę internetową: https://ikleinszmidt.wixsite.com/przyrodniczeecho

Zapraszam do korzystania z mojej pracy:) Bardzo proszę również czytać opisy, aby wiedzieć, jaki materiał znajduje się w danym pliku. Zachęcam do kontaktu w razie jakichś pytań lub błędów w pomocach - brakach lub literówkach-wszystko można naprawić?
Jakich materiałów możecie Państwo oczekiwać?
SKETCHNOTKA - notatka kompletna z określonego tematu
KARTA PRACY - zazwyczaj sketchnotka z wykropkowanymi miejscami
PREZENTACJA MULTIMEDIALNA - kompletne wiadomości do odpowiedniego tematu wraz z grafiką i tekstem - zarówno w power point jak i genially - tę koniecznie należy zapisać na swoim koncie!
LEKCJA MULTIMEDIALNA - pomysł na przeprowadzenie lekcji - taki "tok lekcji" - skrócony scenariusz
ZESTAWY - proszę się wczytać w opis, informuję co mieści się w konkretnym zestawie:)

Pozdrawiam cieplutko:)

Recenzje

 • CHEMIA 7-8 ZESTAW

  Serdecznie polecam materiały są GENIALNE!!! Widać ogrom pracy włożonej w przygotowanie, bardzo przejrzyste notatki a prezentacje z pewnością zainteresuję uczniów. Pozdrawiam serdecznie autorkę:)

  Dla 15 z 29 osób ta recenzja była pomocna.

  Pomóż innym użytkownikom znaleźć najbardziej pomocne recenzje

  Czy ta Recenzja jest pomocna? TAK NIE

 • Napisz recenzję

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *